Середня лінія трапеції 36 см , а одна з основ більша за другу в 3 рази. Знайдіть основи трапеції
- 10.05.2018 04:39
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Х+3х=36*2
4х=72
Х=18—одна з основ
Друга основа =18*3=54
В-дь: 18см та 54 см
- 11.05.2018 19:19