Знайдіть радіус кола, описаного навколо рівнобедреного трикутника з основою 16 см і бічною стороною 17 см.
- 22.04.2018 11:30
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Полупеример
p = 1/2(16+17+17) = 25 см
Площадь
S = √(25*9*8*8)=5*3*8 = 120 см²
И радиус описанной окружности
R = 16*17*17/(4*120) = 17*17/30 = 289/30 = 9 19/30 см
- 23.04.2018 23:59