Прямa AO перпендикулярня до площнии кола з центром О. Точка В належить цьому колу. Знайіть відстань від точки А до точки В, якщо радіус кола дорівнює 8 см і трикутник АВО =60 градусів
- 06.05.2018 15:27
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
∠АВО = 60°
∠АОВ = 90°
ВО = 8 см
BO/AB=cos(60°)
AB=BO/cos(60°) = 8/(1/2) = 16 cm
- 07.05.2018 23:14