Срочно
Кут між діагоналями прямокутника дорівнює 150°.Знайдіть діагональ прямокутника,якщо його площа становить 9 см².
- 02.07.2018 22:32
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
За площею паралелограма
S=1/2*AC*BD*sinAOB
За властивістю діагоналей прямокутника
АС=ВД
Отже, S=1/2*2AC*sinAOB
S= AC*sinAOB
AC= S/sinAOB
AC= 9/sin150 = 9/sin30 = 9/0,5= 18 см^2
18 см^2
- 03.07.2018 02:04