AD-середня лінія трикутника MBK. AB:BD:AD=7:8:9.
P трикутникаABD=12см.
Знайти: MB,BK,MK.
- 15.12.2017 09:43
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
P=7x+8x+9x=12
x=0,5
AB=7*0,5=3,5
BD=8*0,5=4
AD=9*0,5=4,5
MB=2*AB=2*3,5=7
BK=2*BD=2*4=8
MK=2*AD=2*4,5=9
- 16.12.2017 07:30