Кути чотирикутника пропорційні числам 4, 5, 7, 8. Знайдіть найбільший кут чотирикутника
- 03.07.2018 23:15
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
4х + 5х + 7х + 8х = 360
24х = 360
х = 360/24
х = 15
Наибольший угол = 8х = 8 * 15 = 120°
- 04.07.2018 12:57