Знайдіть площу трикутника авс заданого координатами його вершин А(-4;3;2),В(-3;3;2),С(-4;4;2)
- 21.10.2016 09:51
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
AB(1;0;0)
AC(0;1;0)
| i j k |
S ABC= 1/2 ABxAC = 1/2 | 1 0 0 | = 1/2
| 0 1 0 |
- 22.10.2016 08:47