Обчислити площу ромба,якщо йго сторна дорівнює 17см а одна з дігодалей 30см
- 24.12.2016 17:44
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
АО=0,5АС=30*0,5=15см.
За т.Піфагора з трикутника АОВ:
ВО²( половина второй диагонали) = АВ² - АО² = 17²-15²=64.
ВО=√64=8(см).
ВД( вся диагональ) = 2ВО =2*8= 16см.
S=0.5*АС*ВД=0.5*16*30=240(см²).
- 25.12.2016 15:35