Периметр прямокутника 24см. Знайти його сторони якщо вони видносяться 1до 5
Пожаловаться
- 26.01.2017 16:21
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Нехай одна сторона прямокутника дорівнює х см, тоді друга — 5х, що в сумі складає 24. Маємо рівняння: х+5х=24; 6х=24; х=4 (см), тоді одна сторона 4 см а інша — 5*4=20 см.
Відповідь: 4 і 20 см.
Відповідь: 4 і 20 см.
Пожаловаться
- 27.01.2017 12:09