Точки D,K і F лежать на одній прямій.Чому дорівнює відстань DF, якщо точка К-середина відрізка DF i DK-18см».
ПОМОГИТЕ БЫРЕЕ
- 21.05.2017 15:07
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
18cм
Если точка К - середина отрезка DF, то KF = DK = 18 см
DF = DK + KF = 18 + 18 = 36 см.
Ответ: 36 см.
- 22.05.2017 19:01