Знайдіть довжину діаметра , якщо його кінці віддалені від дотичної до кола на 5 і 15 см
- 14.04.2018 05:33
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
AD-15 см, BC -5 см, AB - диаметр, DC - касательная. ABCD - прямоугольная трапеция => R = средней линии трапеции, а она = (15+5)/2=10 см, а диаметр =10*2=20 см
- 15.04.2018 18:30