Одна з сторін прямокутника на 6 см більша за другу, а його периметр дорівнює 48 см. Знайдіть сторони прямокутника.
- 20.08.2018 08:52
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
нехай менша сторона = х, тоді друга = (х+6)
Р(прямокутника) = 2 (а+ в)
48 = 2 ( 2х + 6)
( 2х + 6) = 48/2
( 2х + 6) = 24
2х + 6 = 24
2х = 24 - 6 = 18
х = 18 / 2 = 9 см.
отже, менша сторона = 9 см, а більша = 9+6 = 15 см.
- 21.08.2018 12:23