Знайдіть найменшу висоту трикутника зі сторонами 17,65,80.Будь ласка поможіть!
- 10.04.2018 09:04
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
S = √p(p-a)(p-b)(p-c) = √(81*64*16*1) = 288 кв.ед.
Минимальная высота h проведена к максимальной стороне a = 80:
h = 2S/a = 2*288/80 = 7,2.
- 11.04.2018 10:50