Сторона квадрата 3 (корень 2) см знацти його діагональ
- 25.04.2018 16:44
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
d² = a² + a² = (3√2)² + (3√2)² = 18 + 18 = 36
диагональ d = 6
- 26.04.2018 03:58