Катети прямокутного трикутника 30 см і 40. Знайти довжини відрізків на які поділяє гіпотенузу висота проведена до неї
- 23.04.2018 04:31
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Найдём гипотенузу.
Она равна √(30²+40²) = 50 см.
Составляем пропорции.
h/30 = 40/50.
h = (30*40/50) = 24 см.
Пусть одна часть гипотенузы равна х.
х/h = 30/40,
x = (24*30)/40 = 18 см.
Вторая часть равна 50 - 18 = 32 см.
- 24.04.2018 19:43