Якщо площа прямокутника 48см2, а одна із його сторін 8 см, то діагональ прямокутника має довжину
- 15.09.2018 16:51
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
якщо за умовою а= 8 см, то в=48,2/8=6,025 см
Діагональ прямокутника розбиває прямокутник на 2 рівних прямокутних трикутника, в яких діагональ є гіпотенузою. За теоремою Піфагора :
С^2= 8^2+ 6.025^2
C=√64+36.3
C≈10 cм.
Ответ: Діагональ прямокутника приблизно дорівнюе 10 см.
- 16.09.2018 18:10