Основа рівнобедреного трикутника дорівнює 8 см.,апериметр-18 см.Яка довжина бічноїсторони.Допоможіть розписати задачу!!!
- 04.06.2017 22:56
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Тогда его периметр Р=а+а+b=2a+b=18
2a+8=18
2a=10
a=5
Боковая сторона а=5 см.
- 05.06.2017 07:35