.Основи трапеції дорівнюють 12 см і 18 см, а діагоналі – 15 см і 25 см. Знайдіть
відрізки діагоналей, на які кожна з них ділиться точкою перетину.
- 25.09.2018 10:47
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
ВD= 25 см; Точка перетину діагоналей - О.
Решение.
ΔВОС подібний ΔDОА. Нехай ОС=х; АО=15-х.
ОС/ОА=ВС/АD; 12/18=х/(15-х); 180-12х=18х; 30х=180; х=6.
ОС=6 см; АО=15-6=9 см.
Нехай ОВ=у; ОD=25-у.
ВС/АD=ОВ/ОD; 12/18=у/(25-у); 300-12у=18у; 30у=300; у=10.
ОВ=10 см; ОD=25-10=15 см.
- 26.09.2018 17:24