Висота рівнобедреного трикутника,проведена до бічної сторони,ділить її на відрізки завдовжки 4 см і 16 см,рахуючи від вершини кута при основі.Знайдіть площу трикутника.
- 04.07.2018 14:31
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
АВ=ВС=20 см.
ΔАВD. АD²=АВ²-ВD²=400-256=144. АD=12 см.
S=0,5АD·ВС=0,5·12·20=120 см².
Ответ: 120 см².
- 05.07.2018 05:55