Висота циліндра дорівнює 8см,а діагональ його осьового перерізу утворює з площиною основи кут 30 градусів. Знайдіть радіус основи циліндра
- 25.12.2016 05:42
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
с=8*2=16 см.
За теоремою Піфагора знайдемо сторону b прямокутника, яка є діаметром основи циліндра:
b=√(c²-a²)=√(256-64)=√192=8√3 см.
Знайдемо радіус основи циліндра:
(8√3)\2=4√3 см.
Відповідь: 4√3 см.
- 26.12.2016 12:50