У трикутнику другий кут менший від першого на 5 і більший від третього на 20.знайти кути трикутника
- 17.06.2017 21:05
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
(х+5) - первый
(х-20) - третий
х + х+5 + х-20 = 180
3х -15 = 180
3х = 180 + 15
3х = 195
х = 195 : 3
х = 65° - второй угол
65 + 5 = 70° - первый угол
65 - 20 = 45° - третий угол
- 18.06.2017 09:43