Одна із сторін трикутника на 10 см менша від другої а кут між цими строронами дорівнює 60 знайдіть більшу з цих сторін якщо третя сторона трикутника дорівнює 14 см
- 05.09.2017 04:05
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
196=х²+(х+10)²-2×х×(х+10)×
х²+10х-96=0
Д=22²
х1=6
х2=менше0
Отже АС=х+10=16
- 06.09.2017 07:07