Гіпотенуза прямокутного трикутника дорівнює 13 см , а один із катетів 12 см. Знайти пощу трикутника
- 15.10.2017 03:00
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
a^2 = c^2-b^2 = 169-144 = 25
a = 5
S = 1/2 * 5 * 12 = 30
- 16.10.2017 02:10