У трикутнику АВС знайдіть кут В,якщо кут С= 90 градусів,кут А- кут В=20 градусів
Пожаловаться
- 12.09.2018 07:12
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
1) 180-95=85градусов кут ACD (Сума внутрішнього і зовнішнього кутів = 180 градусів)
2) оскільки сума кутів трикутника = 180 градусів то кут В = 180-70-85=25градусів
2) оскільки сума кутів трикутника = 180 градусів то кут В = 180-70-85=25градусів
Пожаловаться
- 13.09.2018 18:37