Знайти середню лінію трапеції, яка ділиться діагоналлю на два трикутники — прямокутний і рівносторонній з стороною 16 см
- 23.05.2018 09:38
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Значит из прямоугольного треугольника АВС найдем ВС=√(16²-(8√3)²)=8
Тогда Sabcd=(DC+AД)*СН/2=(8+16)*8√3/2=96√3см²
- 24.05.2018 07:55