8. Два внутрішні кути трикутника відносяться як 3:7, а зовнішній кут при третій вершині дорівнює 120. Знайдіть усі внутрішні кути трикутника
- 12.01.2017 23:53
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Знайти: кут A, кут B, кут C
Розв*язання: кут А = 180 - 120 - як суміжні кути
Зовнішній кут дорівнює сумі 2х несуміжних з ним кутів,звідси: кут DAB = кут В + кут С. Нехай к-коефіцієнт пропорційності,тоді кут В = 3к,а кут С = 7к. Маємо рівняння: 3к+7к=120. 10к=120. к=12. Отже кут В = 12*3=36,а кут С = 12*7= 84
Відповідь: 60,36,84
- 13.01.2017 19:03