У трикутнику авс бісектриса ам ділить сторону вс на відрізки вм дорівнює 5 см ас дорівнює 7 см знайти периметр авс якщо ав дорівнює 14 см
- 27.08.2018 14:46
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
СМ=5·7/14=2.5 см.
Периметр Р=АВ+ВМ+СМ+АС=14+5+2.5+7=28.5 см - это ответ.
- 28.08.2018 20:40