Помогите ! Знайти площу паралелограма, висоти якого дорівнюють 16см і 20см, а сторони відрізняються на 2см.
- 07.07.2018 23:15
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
h₂ =20 см
a -b =2 см.
---------
S - ?
S = a*h₁ =bh₂ * * * h₁ b * * *
a*h₁ =(a -2)*h₂ ;
16*a =(a -2)*20
4*a =(a -2)*5
4a = 5a -10 ;
a =10 (см).
---
S = a*h₁=10*16=160 (см²) .
ответ : 160 см².
- 08.07.2018 11:03