СРОООЧНООО.ОЧЕНЬ СРОЧНО. ДАЮ 47б
1. Сума дврх сторін трикутника 65см, а довжина третьої становить 60% цієї суми. Знайти периметр трикутника.
2. Кути трикутника відносяться як 2:3:7.Знайти середній за величиною кут трикутника.
3. У трикутнику АВС: кутА=40°,ВК- бісектриса трикутника; кутАВК=25°. Знайти градусну міру кута С.
4. Найти найменшу сторону чотирикутника,периметр якого дорівнює 48см, а сторони пропорційні числам 2;3;4 і 7.
5. Бісектриса кута паралелограма перетинає його сторону під кутом 42°. Знайти більший кут паралелограма.
- 15.12.2016 20:43
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
2. 2х+3х+7х=180`
12х=180`
х=15`, 3*15=45`
3. кут В=25+25=50`
С=180-50-40=90`
4. 2х+3х+4х+7х=48
16х=48см
х=3см
найменша 2*3=6см
5. получается кут=84`
тогда 360`-168=192'
192/2=96' больший угол.
- 16.12.2016 16:56