Чому дорівнює сума перших семи членів геометричної прогресії
b1=6, b6=192
- 22.10.2017 22:34
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
192= 6 * q⁵
q⁵= 192/ 6
q⁵ = 32
q⁵ = 2⁵
q = 2
b7 = b6 * q
b7 = 192 * 2 = 384
S = (b7 * q - b1) / (q -1) = 384 * 2 - 6 / 1 = 762
- 23.10.2017 17:52