Об'єм циліндра дорівнює 250п см в кубе, а його висота 10 см. знайдіть площу основи
- 18.09.2016 06:09
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
V = 250п см³;
h = 10 см.
Sосн — ?
Решение:
V = Sосн × h,
Sосн = V/h.
Sосн = 250п/10 = 25п (см²).
Ответ: 25п см².
- 20.09.2016 00:37