Один із зовнішіх кутів дорівнює 148* Знайдіть кути трикутника не суміжні з ним якщо один з них на 36* менший від другого
- 24.10.2017 19:12
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
x - один угол, x - 36 - другой
x + x - 36 = 148
2x = 184
x = 92°
x - 36 = 92 - 36 = 56°
Ответ: 56°; 92°
- 25.10.2017 15:43