Один з катетів прямокутного трикутника дорівнює 12см, а радіус описаного навколо цього трикутника кола 6,5см.Обчисліть площу данного трикутника
- 25.02.2017 03:28
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
CВ = 12см; ОС = 6,5см
В трикутнику ОВF (За т. Піфагора
BH^2=HF^2+BF^2
6,5^2=HF^2+6^2
HF^2=42,25+36
HF=\/78,25
пАВС=1/2•\/78,25•12=\/78,25•6
- 26.02.2017 16:12