У прямокутному трикутнику ABC із основою AC sin ∠ A=0,6 ,AB=10см .Знайдіть основу трикутника
- 05.04.2018 20:42
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
BС=0,6×10=6
За властивістю AC=√10до квадрата -√6 до квадрату=√64=8
- 06.04.2018 21:54