Периметр рiвнобедреного трикутника дорiвнюэ 122 см,а основа 44см.знайдiть бiчну сторону
- 11.09.2017 03:43
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Основа дорівнює b
P = a + a + b
а = (P - b)/2
а =(122 - 44)/2= 39 (см)
- 12.09.2017 01:51