Визначте, при яких значеннях n вектори (-3; 2n) і (n; -6) колінеарні.
- 21.03.2018 08:30
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
-3/n = 2n/(-6)
3/n = n/3
n² = 9
n = ±3.
Ответ: при n = -3; 3..
- 22.03.2018 12:07