У трикутнику ABC відрізок DE з кінцями на сторонах AB і BC паралельний до сторони AC. SтрикутникDBE = 4 см2, SADEC = 5 см2, DE = 7 см. Знайти довжину AC.
- 16.12.2016 01:24
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
S(BDE)=4 по условию
S(BAC)=4+5=9
k²=9/4, k=3/2 коэффициент подобия треугольников
АС/ДЕ=3/2, АС/7=3/2,АС=21/2=10,5
- 17.12.2016 10:40