Cторони трикутника дорівнюють 6 см 9 см 12 см. Знайти периметр подібного йому трикутника, якщо сума найменшої і найбільшої його сторін дорівнює 9 см
- 16.01.2017 08:39
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
откуда а=3 см а меньшая сторона отсюда большая сторона 2*3=6 см
а средняя 1,5*3=4,5
- 17.01.2017 23:25