Дуже прошу допоможіть!!! Ті хто дійсно знає!!!
Діагональ бічної грані чотирикутної призми дорівнює L і утворюєз площиною основи кут а (альфа) . Знайдіть площу бічної поверхні призми !!!!!
- 04.12.2017 02:01
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Висота призми h=L·sіnα.
Сторона основи дорівнює х=L·соsα.
Площа однієї бічної грані дорівнює S1=х·h=L²·sіnα·соsα.
Площа бічної поверхні S=4·L²·sіnα·соsα.
- 05.12.2017 21:58