Внутрішній промінь ОК кута АОВ розбиває його на кути АОК і КОВ . Знайдіть міру кута КОА, якщо він на 20 градусів менший за кут КОВ і кут АОВ = 80 градусів
- 12.09.2017 19:21
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
тому:
х+х+20=80
2х+20=80
2х=80-20
2х=60
х=60:2
х=30*(кут КОА)
- 13.09.2017 14:06