Бічна сторона трапеції =8 см 13см чому периметр трапеції якщо в неї можна вписати коло
- 19.03.2018 03:43
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Якщо в трапецію можна вписати коло,то AB + CD = BC + AD 8+13=ВС+AD 21=BC+AD P=AB+CD+AD+BC=8+13+21=42см
- 20.03.2018 11:32