Сторони трикутника дорівнюють 7см, 8см,10см.Знайти косінус найбільшого кута цього трикутника.
- 22.03.2018 07:19
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Больший угол лежит против большей стороны. По теореме косинусов: 10^2=7^2+8^2-2*7*8*Cosa; 112*Cosa=113-100; Cosa=13/112;
- 23.03.2018 01:26