Обчисліть площу трикутника,якщо сторони його дорівнюють:13см,14см,15см.
- 13.09.2018 19:17
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
S треугольника(по формуле Герона)= √p(p-a)(p-b)(p-c)
p=(13+14+15):2=21см
S=√21(21-15)(21-14)(21-13)=124cм квадратных
- 15.09.2018 00:43