Знайдіть найменшу висоту трикутника, сторони якого дорівнюють 7 см, 8 см, 9 см.
- 18.06.2018 01:36
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
S=корень из/p(p-a)(p-b)(p-c)=ah/2
p= (7+8+9)/2=24
на против большей стороны находится меньшая высота
h= (24корень из/5)/9=(8корень из/5)/3
- 19.06.2018 07:04