У чотирикутнику ABCD вписано коло, знайти сторону АВ,якщо ВС=4, СD=8, АD=11см
- 07.07.2017 00:35
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Якщо в чотирикутник вписано коло, то суми протилежних сторін рівні. Тобто АВ+СД=ВС+АД.
АВ + 8 = 4 + 11.
АВ + 8 = 15
АВ = 15-8 = (7 см)
Відповідь: 7 см.
- 07.07.2017 17:12