Периметрі 23см,ал оның бір қабырғасы басқаларынан сәйкесінше 2см,3см,4см ұзын болатын төртбұрыштың қабырғаларын табыңдар
- 24.03.2017 07:22
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
P=23 см х+х-2+х-3+х-4=23 4х=23+2+3+4 4х=32 х=8 8-2=6 8-3=5 8-4=4
- 25.03.2017 19:30