Знайдіть усі кути паралелограма якщо один з них на 20 градусів більший за другий
- 24.11.2017 11:44
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Нехай менший кут дорівнює х°, тоді більший акут дорівнює (х+20)°,
Разом два таких кута дорівнюють х+х+20=180,
2х=180-20,
2х=160,
х=160:2=80°.
Менший з кутів паралелограма дорівнює 80°,
Більший кут 80+20=100°.
Відповідь: 80°, 100°, 80°, 100°.
- 25.11.2017 06:00