Допоможіть!!! Дві сторони паралелограма відносяться як 3:4, а периметр його дорівнює 2,8 м. Знайти сторони паралелограма.
- 13.09.2017 13:42
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Р=2,8м
путь 1 часть будет а
Р=а*2+в*2
Р=14а
а=0,2 м
а=4*0,2=0,8 см
а=3*0,2=0,6 см
- 14.09.2017 06:35