Знайти плрщу рівнобедренойі трапеці з боковою стороною 10 см , яка описана біля кола , радіус 4см .Надо очень срочно
- 09.05.2018 02:03
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
АВСД - рівнобічна трапеція, де АВ=СД=10см (бо бічні сторони у рівнобічної трапеції рівні), а ВС та АД - це основи трапеції.
В трапецію можна вписати коло, якщо сума довжин основ рівна сумі довжин бокових сторін, тобто
АВ+СД= ВС +АД
10+10=ВС+АД
ВС+АД=20
r = h/2, де r - це радіус кола, а h - це висота трапеції
h=2* r=2*4=8см
Формула площі через основи та висоту:
S = (ВС + АД)· h/2
Раніше ми знайшли, що ВС+АД=20см, що і підставимо у формулу:
S = 20· 8/2
S =80 см²
Відповідь: площа трапеції, яка описана навколо кола = 80 см²
- 01.01.1970 00:00