Одна зі сторін паралелограма на 13 см менша ніж друга Знайдіть периметр паралелограма якщо менша сторона 12 см Срочно
- 19.11.2017 12:39
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Периметр Р=2(a+b).
a=12 см, b=12+13=25 см.
Р=2(12+25)=74 см - это ответ.
- 20.11.2017 03:39